images/2022-03-19j3k_nocny_poster.pngTak ako naše včielky a vĺčatá, ani my neotálame a zúčastnime sa JARNÉHO TROJKOPČIAKU, ktorý si pre nás pripravil 13. skautský zbor. Zdá sa to Vám moc jednoduché? Čo tak si to trochu okoreniť?

Stretávame sa na železničnej stanici Vinohrady o 23:40, na ktorú sa dostanete spojmi MHD (električkami 3 a 7), poprípade samozrejme vlakovými spojmi. Z miesta stretnutia sa vypravíme na náš prvý ciel > kopec Chlmec. Celá túra aj s prestávkami nám zabere maximálne 4 hodiny.

Prejdeme si tieto kopce: Chlmec, Malý Drieňovec, Cimbal a zavŕšime to príjemnou prechádzkou na Stanovište, kde budeme mať príležitosť si trochu oddýchnuť, pospať, poprípade poklebetiť so skautmi z ostatných zborov. Odtiaľ sa vyberieme na spiatočnú cestu, ktorú zavŕšime v Marianke pri autobusovej zastávke. Oficiálny koniec akcie je o 7:00.

Kontakt na zodpovednú osobu: 0911 914 793, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

«PODROBNOSTI A PRIHLASOVANIE»

Kto je za akciu zodpovedný: Vlado I.

Pre koho je akcia určená: Pre 4. oddiel Prieskumníci