recyklaciaBlíži sa koniec roka a nastal čas pre znovunaštartovanie nášho zboru. Aby sme rok 2016 začali s plným nasadením, potrebujeme každú pomocnú ruku. Stretnutie celého nášho zboru bude v nedeľu 13.12.2015 kde určime stratégiu rozvoja PRIESKUMNÍKOV na najbližšie roky. Ak máš záujem prispieť k nášmu rozvoju a chceš byť zaregistrovaný, chceme Ťa požiadať aby si na toto stretnutie prišiel. Naplánuj si tento termín aby si mal vtedy čas, nie opačne - ak budeš mať čas. Roveri nad 20 rokov a oldskauti sa stretávajú o 15:15 pred bowlingovým centrom v Petržalke «MAPA» a zvyšok zboru o 17:00 pred kostolom sv. rodiny v Petržalke «MAPA». Buďte presní !!! Toto stretnutie slúži aj na to aby sme zistili kto má ešte záujem patriť medzi PRIESKUMNÍKOV. Je dôležité aby si sa na toto stretnutie aj prihlásil čím skôr! «PRIHLÁSENIE» Ak chceš priviesť aj svojích rodičov , alebo priateľov aby si zahrali bowling, daj to prosím pri prihlasovaní do poznámky. Treba si zo sebou vziať skautskú šatku a košeľu (kto má). Ak nemôžeš prísť na stretnutie a chceš patriť medzi Prieskumníkov, pri prihlasovaní zaškrtni odhlásiť a v poznámke uveď, že chceš byť zaregistrovaný.

PROGRAM:

15:15 - 16:30 bowling pre roverov nad 20 rokov a oldskautov

17:00 - 18:00 spoločné stretnutie celého zboru v pastoračnom centre pri kostole sv. Rodiny v Petržalke

18:30 - 19:30 bowling pre ostatných účastníkov